wtorek, 24 stycznia 2012

Kolczyki na lepsze samopoczucie...

           Oj! Wpadłam w wir kolczykomanii! Już nie tylko sutasz ale każdy zwis nauszny(byle duży, byle wisiał) mnie cieszy...co za nazwa?! Zwis? W sumie, skoro krawat jest zwisem męskim, to dlaczego nie?


 Dobra po kolei!
Bardzo, bardzo dziękuję Aluni! Dotarła do mnie przesyłka z wygranego candy u Alideco !
Możecie mi zazdrościć! Same cudności! Piękne pudełeczko, zegar, zawieszka, podkładki, aniołki i ponad 20 serwetek! Wszystko zostanie spożytkowane! Wszystko moje! Dzięki!
 Teraz kilka słów o kolczykach powyżej. Kolczyki z motywem koronki zrobiłam specjalnie dla Basi! Basiu, daj mi znać na maila czy te czerwone mogą być? Czarna koronka to pewniak! Z czerwoną był problem ale zdobyłam, zrobiłam... do wyboru średnie i małe. Wyślę ci maila co i jak!
W ferworze, tudzież w szale, stworzyłam takowe dzieło z serii Pan teraz, Pan później...
       Znalazłam, podczas porządków, kawałek materiału a la futerko. A ponieważ motyw ten jest dość chwytliwy, szybciutko wykorzystałam pomysł. Myślę, wręcz bezczelnie nawet, że mi wyszły cudnie i w dotyku milusie takie, ach! Już nawet wiem kto je nosił będzie! O porządkach wypowiadać się nie będę, gdyż jestem jako to dziecko małe, które podczas sprzątania, znajduje dawno niewidziane zabawki i zaczyna się bawić zamiast sprzątać...W wyniku czego...
troszkę poszyłam, pokleiłam, bo coś tam jednak posprzątałam...i znalazłam np. koraliki, których kiedyś nie mogłam za nic znaleźć!
 Mam przymusowy urlop, więc stąd moja twórcza płodność! A, że oprócz chorego dziecięcia w domu, sama też jestem nie do ludzi, no to się trzeba czymś zająć...

 Ta... nie do ludzi?! Zmusiła mnie sytuacja, że musiałam dziś jechać do miasta, po bateryjkę od pilota samochodowego( nie wpuścił mnie dziś dziad do auta mojego) i w drodze powrotnej zajrzałam do Centrum Hobbystycznego Decou...oj! Pani Liliano, że też mnie Pani nie wyrzuciła? Prawie półgodzinny monolog, z małymi przerwami na wdechy( na wydechu już mówiłam)...Pozdrawiam cieplutko i dziękuję za wyrozumiałość! Decou i Decokreacje, to moje dwa magiczne miejsca w Szczecinie na lepsze samopoczucie!
I na zakończenie, bo już chyba was dostatecznie zamęczyłam ostatnie kolczyki(pudełka pokażę innym razem), prosz...
Pozdrawiam wszystkich! aga

11 komentarzy:

 1. Dla mnie wszelkie Twoje dzieła są piękne:)) ale moje koła i czarne ,i czerwone są najpiękniejsze!! zatem czekam na nr konta:)) buziaki Basia

  OdpowiedzUsuń
 2. A... to już wiem dla której Basi :-), bo miałam właśnie pytać...
  A koleżanka Aga już Fryderyka poznała??

  OdpowiedzUsuń
 3. Basiu-Bryzeido! Basiu-florysztuka! Obie jesteście genialne! Byłam już u Fryderyka na zapoznaniu! Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuje za odwiedzini i słowa pociechy!...widzę ,że masz wene i tworzysz kolejna bizuterię ta ostatnia w kolorach wrzosowo różowych jest piekna!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo Ci dziękuję, rzeczywiście wena mnie trzyma! Tobie też tego życzę! Szczególnie przy Syrenie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dziękuję za odwiedzinki i miłe słowa! Chciałabym jeszcze zdjęcia ładniejsze robić...może z czasem?! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 7. Aguś, w końcu do Ciebie doleciałam, bo ostatnio zabiegana jestem bardzo...
  Cieszę się, że prezent dotarł, teraz czekam co z tego wyczarujesz:))))
  A zwis nauszny (pozwolisz, że nazwę sobie użyczę - bosssska:)))) ten czerwony do góry, jest wspaniały - wszystkie fajne - ale ten naj, naj!
  Ściskam Cię Kochana mocno, trzymaj się cieplutko!

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki Aluniu raz jeszcze! Na pewno będę się chwalić na bieżąco co nowego zrobiłam! Na zegar i pudełko już mam pomysł!Buziaki!

  OdpowiedzUsuń
 9. Propozycja do nauki sztrykowania stworzona dla Ciebie http://www.ravelry.com/patterns/library/the-st-patricks-day-cloth

  OdpowiedzUsuń
 10. Cudne! Chyba nawet bym dała radę?! Bo, wydaje mi się, że tam tylko lewe, prawe? A tyle potrafię! Dzięki Basiu! Na pewno spróbuję! Buziaki!

  OdpowiedzUsuń